Co wyróżnia nasze magazyny?

Czy wiesz, że jesteśmy jedną z nielicznych firm logistycznych w województwie lubuskim, oferującą kompleksową obsługę naszego Klienta? Magazyn LCL Logistic to w rzeczywistości więcej niż magazyn. Nasze usługi to nie tylko przechowywanie Twoich towarów. Oferujemy wynajem powierzchni magazynowych z możliwością pełnej obsługi logistycznej. Nasza oferta to:

  • fullfillment,
  • konfekcjonowanie,
  • logistyka kontraktowa,
  • konsolidacja i dekonsolidacja,
  • usługi Door to door oraz Just in time,
  • a także transport i spedycja realizowane przez siostrzaną spółkę: LCL Spedition.

Co to wszystko tak naprawdę oznacza?

Otóż… Odbierzemy Twój towar we wskazanym miejscu, przewieziemy do naszego magazynu, przechowamy, spakujemy bądź przepakujemy, ostreczujemy, nadamy etykiety, skompletujemy zamówienia, przygotujemy do dalszej przesyłki, wydamy kurierowi bądź zrealizujemy transport pojazdami floty LCL Spedition. 

To idealna opcja dla właścicieli sklepów internetowych, którzy nie będą musieli martwić się o magazynowanie towaru oraz o jego wysyłkę. Możemy realizować obsługę całego procesu zamówienia, bądź tylko jego część.

Nie posiadasz palet i martwisz się, że nie przyjmiemy towarów przywiezionych „luzem”?  To dla nas żaden problem. Skompletujemy Twój towar na naszych paletach, nie ważne, czy zostanie on do nas dostarczony busem, czy kontenerem. Tekstylia, handel detaliczny, motoryzacja, elektronika… Jesteśmy otwarci na współpracę z przedstawicielami wielu branż.

Naszym kilkuletnim partnerem jest firma eobuwie.pl — zaufanie owocujące długą współpracą, to nasza najcenniejsza rekomendacja. Jesteśmy elastyczni oraz zorientowani na dialog z Klientem. Nie trzymamy się sztywno wyznaczonych ram zakresu naszych usług. Masz niestandardowe potrzeby lub pomysły? Porozmawiaj z nami, być może wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Specyfikacja magazynu LCL Logistic

Nasz magazyn klasy A to 5 000 m2 powierzchni, pięć ramp rozładunkowych z dodatkowymi opcjami rozładunku bokiem oraz z ziemi – specjalistycznym wózkiem z udźwigiem do 3,5 tony. Posiadamy miejsce na składowanie 8000 euro palet, magazyn liczy 14 metrów wysokości, jest częściowo zautomatyzowany, monitorowany 24/h a do jego obsługi zakupiliśmy wózki systemowe firmy Jungheinrich . 

Magazyn LCL Logistic to również świetna lokalizacja — teren inwestycyjny zielonogórskiej Strefy Aktywności Gospodarczej, w sąsiedztwie administracji celnej, co znacznie przyspiesza transport towarów za granicę. Bliskość drogi ekspresowej S3 pozwala na eliminację długich postojów w miejskich korkach podczas transportu. Obszar, na którym usytuowana jest nasza firma, jest wprost stworzony dla usług logistycznych i spedycyjnych.

Lubuskie Centrum logistyczne

Jesteśmy CENTRUM logistycznym w pełnym znaczeniu tego słowa. Oferujemy:

Misją naszej firmy jest bycie operatorem usług logistycznych na najwyższym europejskim poziomie, z możliwością kompleksowej realizacji najbardziej wymagających projektów naszych Klientów. Cele te z powodzeniem realizujemy. Jesteśmy bezkonkurencyjni na lubuskim rynku.

Nasz zespół to spedytorzy, kierowcy, dyspozytorzy, magazynierzy, pracownicy administracji — ludzie, dzięki którym magazynowanie Twojego towaru, jego transport czy etykietowanie paczek, będzie w rękach specjalistów. Jesteśmy zainteresowani współpracą zarówno z małymi jak i dużymi kontrahentami. Zapraszamy do kontaktu i rozmowy.