Usługi logistyczne​

Transport, spedycja i logistyka na najwyższym poziomie​

Usługi logistyczne LCL Logistic

Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie logistyki. Nasza firma zajmuje się tym od lat i posiada szereg klientów z różnych branż. Współpracujemy także z naszą bratnią spółką LCL Spedition, a dzięki temu możemy zaoferować takie usługi, jak spedycja, transport i dostawa wszelkiego rodzaju towarów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Posiadamy flotę umożliwiającą transport towarów do 1,2 tony oraz zestawy marki Volvo.

Oszczędzimy Twój czas i pieniądze dobierając najlepsze warianty usług dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze usługi logistyczne umożliwiają pełną skalowalność, co oznacza, że koszty naszych usług będą proporcjonalne w stosunku do potrzeb Twojej firmy.

Pracownica LCL Logistic w biurze, przed komputerem, w tle inni pracownicy firmy

Indywidualne podejście

Optymalizacja procesów logistycznych jest głównym celem naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do wymagań naszych klientów. Wiemy, jak ważne są terminowe dostawy produktów. Dlatego nasze usługi logistyczne są na najwyższym poziomie.

Logistyka kontraktowa

Ciągle udoskonalamy nasze usługi logistyczne. Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów. Dlatego proponujemy również outsourcing logistyczny, jakim jest logistyka kontraktowa.

Terminowość

Planowe i terminowe dostawy oraz dostosowanie do Waszych oczekiwań sprawiają, że nasi klienci z chęcią powierzają nam swoje towary. Dbamy również o to, aby transportowane towary były bezpieczne i nie ulegały zniszczeniu w trakcie podróży.

Pracownik obsługujący wózek automatyczny w magazynie logistycznym

Logistyka na najwyższym poziomie

LCL Logistic posiada duże doświadczenie w branży. Wśród oferowanych przez nas usług logistycznych można znaleźć między innymi:

Interesują Cię usługi logistyczne?​

Skontaktuj się z nami i opisz swoje wymagania, a nasz przedstawiciel przygotuje dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Jesteśmy zainteresowani współpracą zarówno z małymi jak i dużymi kontrahentami.