Certyfikaty

Najwyższe standardy potwierdzone certyfikatami

Certyfikat ISO 9001

Jesteśmy dumnym posiadaczem certyfikatu ISO 9001, międzynarodowej normy zarządzania jakością. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza, że nasza firma spełnia najwyższe standardy jakości i jest zaangażowana w ciągłe doskonalenie procesów.

Dzięki ISO 9001 nasze produkty i usługi są dostarczane zgodnie z oczekiwaniami klientów, a nasze działania są oparte na analizie ryzyka i identyfikowaniu obszarów do poprawy. Ten certyfikat przekłada się na konkurencyjność naszej firmy na rynku, budując zaufanie klientów i umacniając naszą markę jako dostawcę wysokiej jakości.

LCL Logistic certyfikat ISO 9001:2015-10

Certyfikat ISO 22000

W trosce o najwyższą jakość naszych produktów oraz bezpieczeństwo naszych klientów, posiadamy certyfikat ISO 22000. Norma ta dotyczy bezpieczeństwa żywności i zapewnia, że nasze procesy magazynowania są zgodne z najwyższymi standardami.

Posiadanie certyfikatu ISO 22000 oznacza, że dbamy o identyfikację i kontrolę ryzyka związanego z bezpieczeństwem żywności na etapie magazynowania. Nasze procedury i praktyki są stale oceniane i doskonalone, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktów.

Certyfikat ISO 45001

Jesteśmy certyfikowaną firmą zgodnie z normą ISO 45001, która dotyczy zarządzania bezpieczeństwem i ochroną zdrowia w miejscu pracy.

Nasz certyfikat ISO 45001 jest dowodem naszego zaangażowania w zapewnienie bezpiecznych i zdrowych warunków pracy dla naszych pracowników. Dzięki dokładnej analizie i kontroli ryzyka związanego z bezpieczeństwem i zdrowiem, podejmujemy odpowiednie środki zapobiegawcze. Ten certyfikat przyczynia się również do zwiększenia efektywności operacyjnej naszej firmy.

Certyfikat ISO 14001

Certyfikat EMS (ang. Environmental Management Systems – System Zarządzania Środowiskiem) potwierdza nasze przywiązanie do ochrony środowiska i praktyki zrównoważonego podejścia do logistyki. W LCL Logistic nie tylko dbamy o Twoje potrzeby, ale także o naszą planetę.

Certyfikat HACCP

Certyfikat HACCP (ang. Hazard Analysis and Critical Control Points – Analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli) świadczy o naszym nieustannym dążeniu do utrzymania najwyższej jakości i bezpieczeństwa w procesach magazynowania i przewozu żywności. Jeśli Twój towar to produkty spożywcze, możesz być całkowicie pewny, że są one w najlepszych rękach.

Masz jakieś pytania?​​

Skontaktuj się z nami! Nasz przedstawiciel odpowie najszybciej jak to tylko możliwe. Jesteśmy zainteresowani współpracą zarówno z małymi jak i dużymi kontrahentami.