Nasze usługi​

Sprawdź naszą ofertę​

Jak możemy Ci pomóc?

LCL Logistic to lubuski operator logistyczny, świetnie zlokalizowany, z dużym zespołem specjalistów i doświadczeniem w branży. Oferujemy niezwykle bogatą ofertą usług. Najważniejsze z nich to:

Usługi logistyczne

Usługi logistyczne, jakie proponuje LCL Logistic to załadunek, rozładunek pojazdów, magazynowanie, ale także spedycja, transport i dostawa wszelkiego rodzaju towarów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Oferowane przez nas usługi logistyczne są dopasowywane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Logistyka kontraktowa

Logistyka kontraktowa polega na podziale zadań między dwiema stronami, kompleksowym zarządzaniu operacjami magazynowymi oraz długoterminowej kooperacji zarówno pod względem transportu, magazynowania towarów, ich konfekcjonowania, jak i dystrybucji.

Konfekcjonowanie

Realizowane przez nas usługi konfekcjonowania obejmują pakowanie produktów różnego typu np. odzieży, kosmetyków, czy standów reklamowych. Zajmujemy się również foliowaniem, etykietowaniem i działaniami niestandardowymi.

Fulfillment

Korzystając z naszych usług, nie musisz martwić się o magazynowanie towaru i jego wysyłkę. Zdejmujemy z Ciebie tę odpowiedzialność i jednocześnie przyspieszamy proces wysyłki. Realizowany przez naszą firmę fulfillment może obejmować obsługę całego procesu zamówienia, albo tylko jego części.

Transport i spedycja

Współpracując z naszą siostrzaną spółką LCL Spedition mamy do dyspozycji nowoczesną flotę oraz grono specjalistów od transportu i spedycji. Pomagamy w organizacji transportu krajowego i międzynarodowego, ładunków całopojazdowych, drobnicowych i ekspresowych. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie najwyższej jakości, innowacyjnych rozwiązań spedycyjnych na rynku europejskim.

Wynajem powierzchni magazynowych

Nasze centrum logistyczne oferuje powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Zielonej Górze. Odbieramy towar za Ciebie i bezpiecznie go przechowujemy w naszym magazynie. Magazyn naszej firmy posiada stałe, określone warunki co czyni go doskonałym miejscem do przechowywania towarów.

Profesjonaliści w branży logistycznej

LCL Logistic to lubuski operator logistyczny, z niezwykle bogatą ofertą usług. Nasze usługi cechują się wysokim profesjonalizmem, sprawną i szybką obsługą oraz pełną gwarancją bezpieczeństwa. 

Specjalizujemy się w organizacji łańcuchów dostaw na terenie Polski i Unii Europejskiej. Towary transportujemy własną flotą, która wyposażona jest w system GPS, pozwalający na monitorowanie pojazdów na trasie.

Fulfillment w LCL Logistic

Chcesz zostać jednym z naszych klientów?​

Skontaktuj się z nami i opisz swoje wymagania, a nasz przedstawiciel przygotuje dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Jesteśmy zainteresowani współpracą zarówno z małymi jak i dużymi kontrahentami.