Infrastruktura magazynowa

Wynajem powierzchni magazynowej wraz z obsługą

Charakterystyka magazynu LCL Logistic

12 000 m2 powierzchni magazynowej
Miejsce na 19 000 euro palet
Wózki systemowe firmy Jungheinrich
Magazyn wysokiego składowania
Klasa A
10 ramp załadunkowych
Monitoring
Stała temperatura 15°C

Innowacyjna infrastruktura magazynowa

W naszym innowacyjnym centrum logistycznym infrastruktura i technologia tworzą kompleksowe rozwiązania logistyczne.

Nasze zaawansowane wózki zapewniają bezpieczną i precyzyjną manipulację towarem, podczas gdy systemy wysokiego składowania optymalnie wykorzystują przestrzeń magazynową. Oto kilka z nich:

Wózek ERE 225

Dzięki powyższym parametrom, użycie tego wózka pozwala na rozładunek lub załadunek w czasie nawet dwukrotnie krótszym niż przy użyciu standardowych wózków paletowych.

Wózek ERE 225
Wózek ETV 320

Wózek ETV 320

Dzięki powyższym parametrom, użycie tego wózka pozwala na składowanie towaru na regałach typu duplex, które stosujemy na jednym z naszych magazynów. Dodatkowy wysuw wideł umożliwia umieszczenie towaru w wewnętrznym gnieździe regałowym. Dlatego możliwe jest w bardziej optymalny sposób wykorzystać dostępną powierzchnię magazynową.

Kamera umiejscowiona na wózku, pomaga operatorowi precyzyjnie pobierać i odkładać na regał towar, którego z kabiny nie byłby w stanie zobaczyć.

Wózek ERC 216zi

Dzięki powyższym parametrom, użycie tego wózka pozwala na przewożenie do dwóch palet jednocześnie (jedna nad drugą).
Jest to przydatne przede wszystkim w przypadku rozładunków lub załadunków, w których na naczepie przewożone są po dwie palety na jednym miejscu.

Dlatego w powyższych przypadkach rozładunki i załadunki trwają nawet o połowę krócej niż w przypadku użycia standardowych wózków paletowych. Operator bez użycia siły fizycznej może takie jednostki rozdzielić, np. w celu przygotowania do składowania na regałach.

Wózek ERC 2016zi
Wózek EKX 516

Wózek EKX 516

Wysoka wydajność: Wózek widłowy EKX 516 jest zaprojektowany do szybkiego i wydajnego przemieszczania towarów na wysokościach do 18 metrów, co zwiększa wydajność pracy magazynowej.

Łatwość obsługi: EKX 516 jest łatwy w obsłudze i posiada intuicyjny interfejs użytkownika, co skraca czas szkolenia nowych operatorów i zmniejsza ryzyko błędów.

Ponadto wózek działa w trybie półautomatycznym, tzn. rola operatora ogranicza się tylko do kontrolowania pracy wózka, który samoczynnie wykonuje wszystkie relokacje. Ta funkcja ma ogromny wpływ na optymalną efektywność i powtarzalność wykonywanych ruchów.

Logistyka magazynowa

Nasze centrum logistyczne oferuje kompleksową obsługę magazynowo-logistyczną. Wykonujemy więc wszelkie usługi z tym związane. Odbiór towaru od klienta, sortowanie i przepakowywanie towaru. Również konsolidację i dekonsolidację, etykietowanie, komisjonowanie i kompletowanie towaru. Gwarantujemy przejrzysty i rzetelny obieg dokumentów.

Wynajem powierzchni magazynowej

Nie masz miejsca, aby magazynować towar? Chcesz lepiej zaplanować swoje działania marketingowe? Zgłoś się do LCL Logistic. Nasze centrum logistyczne oferuje powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Zielonej Górze. Zajmiemy się także kompleksowo transportem krajowym i międzynarodowym, magazynowaniem oraz dystrybucją Twoich produktów.

Wynajem powierzchni magazynowe Zielona Góra

Interesuje Cię wynajem powierzchni magazynowych?​

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych warunków wynajmu powierzchni magazynowych w Zielonej Górze. Skontaktuj się z nami już dziś – odbierzemy, przechowamy i dostarczymy Twoje produkty. Razem stworzymy efektywne i elastyczne rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb.