fbpx

Logistyka kontraktowa

Outsourcing w logistyce​

Logistyka kontraktowa we współpracy z LCL LOGISTIC

Nasza firma współpracuje z licznymi przedsiębiorstwami w transporcie i logistyce, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dopasowujemy się do wymagań naszych klientów, oferując najlepsze rozwiązania logistyczne. Kompleksowa obsługa sprawia, że nasi partnerzy są zadowoleni.

Działamy na wielu płaszczyznach – logistyka kontraktowa, logistyka produkcji (zwana także logistyką zaopatrzenia), logistyka dystrybucji i inne szeroko pojęte usługi logistyczne. Chcesz zostać naszym partnerem? Skontaktuj się z nami.

Pracownik magazynu na tle towaru klienta e-commerce LCL Logistic

Oszczędność czasu i pieniędzy

Decydując się na logistykę kontraktową, nie musisz inwestować we własne magazyny i ponosić kosztów ich utrzymania. Nie musisz zatrudniać dodatkowych pracowników ani przejmować się rekrutacją obsługi magazynu. Możesz skupić się na sprzedaży.

Bezpieczeństwo

Decydując się na nasze usługi logistyki kontraktowej, oddajesz swoje towary w ręce profesjonalistów, którzy ponoszą za nie pełną odpowiedzialność i gwarantują, że będą odpowiednio zabezpieczone podczas przechowywania, a także odpowiednio spakowane.

Skalowalność

Korzystanie z usługi logistyki kontraktowej pozwala na utrzymanie kosztów w ryzach przy jednoczesnym zachowaniu tego samego poziomu obsługi klienta. Jest to możliwe przy małej działalności, ale także przy jej skalowaniu i realizacji dziesiątek tysięcy zamówień miesięcznie.

Termohigrometry LCL Logistic

Skorzystaj z naszych usług

Oferujemy kompleksowe i długoterminowe usługi w zakresie logistyki kontraktowej. W ramach outsourcingu oferujemy:

Co to jest logistyka kontraktowa?

Logistyka kontraktowa, czyli outsourcing w logistyce, jest to wiele działań odbywających się na terenie magazynu. Model ten polega na podziale zadań między dwiema stronami, kompleksowym zarządzaniu operacjami magazynowymi oraz długoterminowej kooperacji zarówno pod względem transportu, magazynowania towarów, ich konfekcjonowania, jak i dystrybucji.

LCL LOGISTIC dysponuje magazynem klasy A, który umożliwia nam rozmieszczenie towarów na sześciu poziomach, do wysokości 14 metrów. Ponadto na całej powierzchni magazynu panuje stała temperatura, która nie spada poniżej 15 stopni, w związku z tym jesteśmy w stanie świadczyć profesjonalne usługi logistyki kontraktowej.

Interesuje Cię logistyka kontraktowa?

Skontaktuj się z nami i opisz swoje wymagania, a nasz przedstawiciel przygotuje dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Jesteśmy zainteresowani współpracą zarówno z małymi jak i dużymi kontrahentami.