Centrum logistyczne

Idealne położenie dla usług logistycznych i spedycyjnych

Centrum logistyczne LCL Logistic

LCL Logistic to europejski operator usług logistycznych, działający na terenie województwa lubuskiego. Specjalizujemy się w dostarczaniu usług transportowych i logistycznych. Nasza lokalizacja umożliwia nam efektywne działanie na obszarze całej Europy.

Nasze centrum logistyczne LCL Logistic stanowi serce naszej działalności.

Nasz kompleks to nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy, umożliwiający magazynowanie, przeładunek aut i rozładunek/załadunek kontenerów. Posiadamy również myjnię i serwis samochodowy, aby zapewnić kompleksową obsługę klientów.

Budynek firmy LCL Logistic, przed nim pojazdy floty LCL Spedition do transportu międzynarodowego

Idealne położenie

Siedziba LCL Logistic znajduje w zielonogórskiej Strefie Aktywności Gospodarczej. W pobliżu naszej firmy znajduje się także administracja celna, co znacznie przyspiesza transport towarów za granicę.

Teren inwestycyjny, na którym usytuowana jest nasza firma, jest wprost stworzony dla usług logistycznych. Bliskość drogi ekspresowej S3 (4 km od siedziby LCL Logistic) pozwala nam ominąć miejskie korki, a tym samym znika problem z dojazdem do naszego magazynu i transportem towarów. Dotrzesz do nas w okamgnieniu.

Logo LCL Spedition

Usługi spedycyjne

LCL Spedition dostarcza terminowe, inteligentne i efektywne rozwiązania spedycyjne, oparte na wydajności i innowacjach. Flota firmy złożona jest z kilkuset busów marki Renault, kilkudziesięciu zestawów Mega firmy Volvo oraz chłodni firmy Schmitz.

Logo LCL Car Service

Warsztat

LCL Car Service to zielonogórski serwis samochodowy z niezwykle bogatą ofertą usług. W zakres usług wchodzą między innymi: diagnostyka, mechanika pojazdowa, serwis klimatyzacji, wymiana i przechowywanie opon oraz wulkanizacja.

Logo LCL Car Wash

Myjnia

LCL Car Wash to nowoczesna, automatyczna myjnia TIR w Zielonej Górze. Firma posiada dysponuje nowoczesnymi maszynami, które automatycznie myją pojazdy. Oprócz tego dostępne są też tradycyjne usługi mycia pojazdów.

Dowiedz się więcej o centrum logistycznym!

Zapraszamy na naszego bloga, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat centrum logistycznego. Dowiesz się m. in. jak przebiegają procesy w centrum logistycznym oraz jakie są funkcje i zalety takiego centrum. Przekonaj się sam!

Interesuje Cię współpraca z LCL Logistic?​

Skontaktuj się z nami i opisz swoje wymagania, a nasz przedstawiciel przygotuje dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Jesteśmy zainteresowani współpracą zarówno z małymi jak i dużymi kontrahentami.