fbpx

Referencje

Nasi Klienci polecają LCL Logistic

Referencje eobuwie.pl

„Firma LCL LOGISTIC jest długoletnim partnerem firmy eobuwie.pl w zakresie obsługi spedycyjno-logistycznej. Dzięki profesjonalizmowi, elastyczności i zaangażowaniu zespołu specjalistów oraz nowoczesnej flocie pojazdów firmy LCL LOGISTIC nasza współpraca obejmuje szeroki zakres usług. Dotychczasowa współpraca oraz wiele zrealizowanych wspólnie projektów spedycyjno-logistycznych pozwala nam z pełną odpowiedzialnością udzielić firmie LCL LOGISTIC referencji jako sprawdzonemu i rzetelnemu partnerowi, który bezpiecznie i na czas dostarcza nasze przesyłki. Warto pracować z fachowcami!”

Członek zarządu
Michał Mikołajczyk
Zielone logo firmy eobuwie.pl

Referencje Gedia Poland Sp. z o.o.

Firma LCL Logistic jest zaufanym partnerem firmy Gedia Poland w zakresie obsługi logistycznej. Dzięki profesjonalizmowi, elastyczności i zaangażowaniu zespołu specjalistów oraz nowoczesnym rozwiązaniom firmy LCL Logistic, nasza współpraca obejmuje szeroki zakres usłu. Dotychczasowa współpraca oraz wiele zrealizowanych wspólnie projektów logistycznych pozwala nam z pełną odpowiedzialnością udzielić firmie LCL Logistic referencji jako sprawdzonemu i rzetelnemu partnerowi, który bezpiecznie przechowuje i obsługuje pod kątem logistyki nasz towar do produkcji.

Lider Działu Zakupów
Paweł Roś

DS Smith Polska Sp. z o.o.

Z pełnym przekonaniem mogę zarekomendować operatora logistycznego LCL Logistic Sp. z o.o., z którym związani jesteśmy już ponad rok. Dzięki niespotykanej sprawności organizacyjnej, jak i komunikacyjnej obsługa naszego kluczowego Klienta przebiega bezproblemowo. Dla mnie, jako osoby zarządzającej logistyką w firmie DS Smith — obsługującej Klientów na obszarze całej Polski — operator logistyczny wykazujący się tak dużą chęcią współpracy, rozwiązywania problemów oraz elastycznością to nieocenione wsparcie w codziennych logistycznych zmaganiach. Współpracę, nawet w sytuacjach wymagających niestandardowego podejścia, cechuje zawsze profesjonalizm, wysoka kultura komunikacji i otwartość na nowe wyzwania. Pozostaje mi zarekomendować LCL Logistic Sp. z o.o. jako niezawodnego dostawcę usług logistycznych.

Logo DS Smith

Nasz cel to w 100% usatysfakcjonowany Klient!

Zadowolenie naszych długoletnich partnerów biznesowych, to dla nas powód do dumy oraz świadectwo wysokiej jakości usług świadczonych przez naszą firmę. Jako LCL Logistic, jesteśmy zainteresowani współpracą z przedsiębiorstwami zarówno dużymi, jak i małymi. Każdy Klient jest dla nas równie ważny, referencje każdego z nich to dla nas powód do dumy oraz jeszcze większa motywacja do podnoszenia swoich kompetencji i wprowadzania kolejnych innowacji, mających przysłużyć się możliwości oferowania jak najwyższej jakości usług logistycznych naszym kontrahentom.

Interesuje Cię logistyka kontraktowa?

Skontaktuj się z nami i opisz swoje wymagania, a nasz przedstawiciel przygotuje dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Jesteśmy zainteresowani współpracą zarówno z małymi jak i dużymi kontrahentami.