fbpx

Referencje

Nasi Klienci polecają LCL Logistic

Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja naszych Klientów!

Jesteśmy dumni z długotrwałych partnerstw biznesowych, które są dowodem na wysoką jakość naszych usług. Bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, z przyjemnością nawiążemy współpracę. Każdy Klient jest dla nas ważny, a referencje stanowią naszą motywację do nieustannego doskonalenia się i wprowadzania innowacji, aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług logistycznych.

Referencje od eobuwie.pl

„Firma LCL LOGISTIC jest długoletnim partnerem firmy eobuwie.pl w zakresie obsługi spedycyjno-logistycznej. Dzięki profesjonalizmowi, elastyczności i zaangażowaniu zespołu specjalistów oraz nowoczesnej flocie pojazdów firmy LCL LOGISTIC nasza współpraca obejmuje szeroki zakres usług. Dotychczasowa współpraca oraz wiele zrealizowanych wspólnie projektów spedycyjno-logistycznych pozwala nam z pełną odpowiedzialnością udzielić firmie LCL LOGISTIC referencji jako sprawdzonemu i rzetelnemu partnerowi, który bezpiecznie i na czas dostarcza nasze przesyłki. Warto pracować z fachowcami!”

Członek zarządu

Michał Mikołajczyk

Zielone logo firmy eobuwie.pl

Referencje od Gedia Poland Sp. z o.o.

„Firma LCL Logistic jest zaufanym partnerem firmy Gedia Poland w zakresie obsługi logistycznej. Dzięki profesjonalizmowi, elastyczności i zaangażowaniu zespołu specjalistów oraz nowoczesnym rozwiązaniom firmy LCL Logistic, nasza współpraca obejmuje szeroki zakres usług. Dotychczasowa współpraca oraz wiele zrealizowanych wspólnie projektów logistycznych pozwala nam z pełną odpowiedzialnością udzielić firmie LCL Logistic referencji jako sprawdzonemu i rzetelnemu partnerowi, który bezpiecznie przechowuje i obsługuje pod kątem logistyki nasz towar do produkcji.”

Lider Działu Zakupów

Paweł Roś

Referencje od DS Smith Polska Sp. z o.o.

„Z pełnym przekonaniem mogę zarekomendować operatora logistycznego LCL Logistic Sp. z o.o., z którym związani jesteśmy już ponad rok. Dzięki niespotykanej sprawności organizacyjnej, jak i komunikacyjnej obsługa naszego kluczowego Klienta przebiega bezproblemowo. Dla mnie, jako osoby zarządzającej logistyką w firmie DS Smith — obsługującej Klientów na obszarze całej Polski — operator logistyczny wykazujący się tak dużą chęcią współpracy, rozwiązywania problemów oraz elastycznością to nieocenione wsparcie w codziennych logistycznych zmaganiach. Współpracę, nawet w sytuacjach wymagających niestandardowego podejścia, cechuje zawsze profesjonalizm, wysoka kultura komunikacji i otwartość na nowe wyzwania. Pozostaje mi zarekomendować LCL Logistic Sp. z o.o. jako niezawodnego dostawcę usług logistycznych.”

Logo DS Smith

Referencje od Dirks Distribution

„Piszę, aby potwierdzić jako przedstawiciel Dirks Distribution, że współpracowaliśmy z firmą LCL Logistic, która zapewniła nam kompleksowy zakres usług logistycznych. Firma LCL Logistic konsekwentnie wykazywała się wysokim poziomem elastyczności w reagowaniu na szybko zmieniające się wymagania dotyczące magazynowania. W czasach kryzysu pracownicy firmy zawsze byli w stanie znaleźć rozwiązania i pomieścić znacznie większą liczbę palet niż pierwotnie planowano. […]

Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę LCL Logistic jako niezawodnego operatora logistycznego, znanego z ogromnej elastyczności.”

Specjalista ds. zarządzania projektami

Lucas Oeltjen

Przetłumaczone przez LCL Logistic

Jeśli szukasz partnera do współpracy w dziedzinie logistyki jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

W LCL Logistic doceniamy indywidualne potrzeby naszych Klientów i zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania dla ich biznesu. Skontaktuj się z nami już teraz, a nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość i z przyjemnością dostosuje się do Twoich wymagań. Razem możemy osiągnąć sukces logistyczny!