fbpx

Referencje

Nasi Klienci polecają LCL Logistic

Referencje eobuwie.pl

„Firma LCL LOGISTIC jest długoletnim partnerem firmy eobuwie.pl w zakresie obsługi spedycyjno-logistycznej. Dzięki profesjonalizmowi, elastyczności i zaangażowaniu zespołu specjalistów oraz nowoczesnej flocie pojazdów firmy LCL LOGISTIC nasza współpraca obejmuje szeroki zakres usług. Dotychczasowa współpraca oraz wiele zrealizowanych wspólnie projektów spedycyjno-logistycznych pozwala nam z pełną odpowiedzialnością udzielić firmie LCL LOGISTIC referencji jako sprawdzonemu i rzetelnemu partnerowi, który bezpiecznie i na czas dostarcza nasze przesyłki. Warto pracować z fachowcami!”

Członek zarządu
Michał Mikołajczyk
Logo klienta e-commerce eobuwie.pl

Referencje Gedia Poland Sp. z o.o.

Firma LCL Logistic jest zaufanym partnerem firmy Gedia Poland w zakresie obsługi logistycznej. Dzięki profesjonalizmowi, elastyczności i zaangażowaniu zespołu specjalistów oraz nowoczesnym rozwiązaniom firmy LCL Logistic, nasza współpraca obejmuje szeroki zakres usłu. Dotychczasowa współpraca oraz wiele zrealizowanych wspólnie projektów logistycznych pozwala nam z pełną odpowiedzialnością udzielić firmie LCL Logistic referencji jako sprawdzonemu i rzetelnemu partnerowi, który bezpiecznie przechowuje i obsługuje pod kątem logistyki nasz towar do produkcji.

Lider Działu Zakupów
Paweł Roś

Nasz cel to w 100% usatysfakcjonowany Klient!

Zadowolenie naszych długoletnich partnerów biznesowych, to dla nas powód do dumy oraz świadectwo wysokiej jakości usług świadczonych przez naszą firmę. Jako LCL Logistic, jesteśmy zainteresowani współpracą z przedsiębiorstwami zarówno dużymi, jak i małymi. Każdy Klient jest dla nas równie ważny, referencje każdego z nich to dla nas powód do dumy oraz jeszcze większa motywacja do podnoszenia swoich kompetencji i wprowadzania kolejnych innowacji, mających przysłużyć się możliwości oferowania jak najwyższej jakości usług logistycznych naszym kontrahentom.

Interesuje Cię logistyka kontraktowa?

Skontaktuj się z nami i opisz swoje wymagania, a nasz przedstawiciel przygotuje dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Jesteśmy zainteresowani współpracą zarówno z małymi jak i dużymi kontrahentami.