fbpx

Kariera

Szukamy osób do pracy na różnych stanowiskach

Oferty pracy i kariera w naszej firmie

Szukasz firmy, w której będziesz szanowany i doceniany za swoją pracę? A może dopiero zaczynasz swoją karierę? Zapraszamy do naszego zespołu! Tworzymy międzynarodowe środowisko specjalistów od logistyki i spedycji. Wspieramy rozwój zawodowy wszystkich naszych pracowników. 

Poza magazynierami, brygadzistami i operatorami wózków widłowych poszukujemy również kierowców. Potrzebujemy osób, które są dyspozycyjne, sprawne fizycznie i zaangażowane w wykonywanie zadań. Poniżej możesz znaleźć dokładniejsze wymagania na poszczególne stanowiska oraz aktualne oferty pracy. Rozpocznij karierę w naszej firmie!

Oferujemy:

  • Stabilną pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia oraz odzież roboczą,
  • Odpowiednio przygotowane zaplecze socjalne,
  • Dostęp do firmowej siłowni na terenie firmy,
  • Umowę o pracę bądź umowę zlecenie w zależności od wymiaru czasu pracy,
  • Pracę stacjonarną w naszym magazynie (z opcją okazjonalnych wyjazdów do klienta na terenie Zielonej Góry).

Magazynier z UDT

Zostań pracownikiem LCL Logistic! Praca na oferowanym stanowisku polega na prostych czynnościach związanych z załadunkiem i rozładunkiem samochodów transportowych przy użyciu wózków ręcznych i elektrycznych. Do zadań nowego pracownika będzie również należało odpowiednie rozmieszczenie towaru w magazynie, paletowanie go oraz składowanie na regałach. Praca dwuzmianowa.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Pracownicy magazynu podczas pracy
2 pracowników w magazynie, jeden skanuje, drugi ciągnie wózek paletowy, w tle osoba w wózku widłowym

Magazynier

Lubisz pracować w dynamicznym środowisku? Jesteś osobą odpowiedzialną i chcesz współpracować w zgranej drużynie? Nie ważne czy szukasz pracy na cały etat lub jego część. Oferujemy zatrudnienie zarówno na pełen etat (umowa o pracę), jak i na część etatu z elastycznym grafikiem (umowa zlecenie). Praca dwuzmianowa.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Magazynier - zmiana nocna

Jesteś nocnym markiem i lubisz pracę do rana? Dołącz do nas!

Praca polega na prostych czynnościach związanych z załadunkiem i rozładunkiem samochodów transportowych, przy użyciu wózków ręcznych i elektrycznych (uprawnienia UDT będą dodatkowym atutem). Do zadań nowego pracownika będzie również należało odpowiednie rozmieszczenie towaru na magazynie lub paletowanie go i składowanie na regałach.

Praca na stałą zmianę nocną w godzinach 23:00-7:00 (niedziela-piątek). 

Czego od Ciebie oczekujemy?

5 magazynierów w kaskach i odzieży roboczej w magazynie LCL Logistic
Magazynier w stroju roboczym na tle regałów w magazynie w Nowym Kisielinie

Lider Działu Przyjęć

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należała obsługa rozładunków i załadunków, dbanie o prawidłowe prowadzenie rozliczeń (obsługa systemu magazynowego), a także obsługa klientów. Lider Działu Przyjęć musi również współpracować z brygadzistą i obsługą administracyjną. Praca w systemie dwuzmianowym: 7:00-15:00 oraz 15:00-23:00.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Brygadzista/ Lider zmiany

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę przyjęć i wydań magazynowych, dbałość o powierzony sprzęt oraz zgodność stanów magazynowych i przestrzeganie przez pracowników przepisów BHP. Lider Zmiany organizuje i koordynuje pracę podległego zespołu, nadzoruje załadunki i rozładunki towarów, a także dba o porządek na terenie magazynu, optymalnie wykorzystując miejsce składowania towaru. Do jego zadań należy również koordynowanie współpracy z pozostałymi działami firmy, usprawnienie procesów magazynowych oraz optymalizacja pracy podległego zespołu. Praca w systemie dwuzmianowym.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Magazynier w kasku etykietuje towar w magazynie LCL Logistic

Dołącz do naszej ekipy!!!

Świetna atmosfera pracy i komfortowe zaplecze socjalne (wyposażone kuchnie, nowe sanitariaty, dostęp do siłowni) to coś, czym z pewnością możemy się pochwalić. Tworzymy miejsce, w którym pracownicy z przyjemnością zaczynają kolejny dzień.

Oglądnij nasz filmik rekrutacyjny poniżej — dobry humor w pracy to podstawa.

Zapraszamy do składania aplikacji!

Interesuje Cię praca w naszej firmie?

Nie czekaj! Rozpocznij karierę w naszej firmie logistyczno-spedycyjnej. Skontaktuj się z nami mailowo i powiedz jakie stanowisko Cię interesuje oraz wyślij nam swoje CV.