fbpx

Powierzchnie magazynowe

Wynajem powierzchni magazynowej wraz z obsługą

Wynajem powierzchni magazynowej

Nie masz miejsca, aby magazynować towar? Chcesz lepiej zaplanować swoje działania marketingowe? Zgłoś się do LCL LOGISTIC. Nasze centrum logistyczne oferuje powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Zielonej Górze. Zajmiemy się także kompleksowo transportem krajowym i międzynarodowym, magazynowaniem oraz dystrybucją Twoich produktów.

Regały z towarem klienta e-commerce w magazynie LCL Logistic

Logistyka magazynowa

Nasze centrum logistyczne oferuje kompleksową obsługę magazynowo-logistyczną. Wykonujemy więc wszelkie usługi z tym związane. Odbiór towaru od klienta, sortowanie i przepakowywanie towaru. Również konsolidację i dekonsolidację, etykietowanie, komisjonowanie i kompletowanie towaru. Gwarantujemy przejrzysty i rzetelny obieg dokumentów.
Rampy załadunkowe magazynów LCL Logistic w Zielonej Górze

Charakterystyka magazynu

Magazyn naszej firmy posiada stałe, określone warunki co czyni go doskonałym miejscem do przechowywania towarów. Charakteryzują go między innymi:

Interesuje Cię wynajem powierzchni magazynowych?

Oferujemy atrakcyjne warunki magazynowania towaru. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. My zrobimy za Ciebie całą resztę, tj. odbierzemy towar i przechowamy go. Następnie dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce.